5 Şubat 2013 Salı

40. Gebelik Haftası


(Resim internetten alıntıdır)


  Kız bebikler evvelden gelir tam zamanını doldurmaz yalanına kulaklarımı tıkadım beybi ;)

   Bu hafta 40.cı haftaya başlıyoruz ve minik kurabiyemin gelmeye hiç ama hiç niyeti yok.

   Geçen doktor kontrolümüzde doktorumuz bebeğimizin ortalama 52 cm ve 3700kg ağırlığına geldiğini söyledi ve boynuna dolanan kordonun bebişin aşağı yani doğum kanalına inmesini engelliyor olabileceğini söyledi. Bu durum bu haftaki kontrolde tam olarak netleşecekmiş. Yani bu ne anlama geliyor küçük bir sezercik gelebilir olabilirmi :D  Neyse hayırlısıyla gelsin de kuzum biz hazırız herşeyimizle.
 
   Zaman yaklaştıkça insanların "Bebek daha doğmadı mı soruları" beni germeye yetiyor. Doğmadı arkadaş! demekle "Ayyy doğuramadın gitti sendeeeeeeeeeeeeeee" diye karşılıklı tuhaf diyolaglar gerçekten de komik kaçıyor. Bir de arada hamile olmasına rağmen kalkıp "Kaç gün kaldı doğurmana?" diye saçma sapan arkadaşlar da yok değil. Ne bileyim ben??? Bilsem ona göre fink atarım doğurcağım gün usul usul hastaneye gider pırttt diye doğurur gelirim ama değil mi?
 
   Neyse şekerler bu aralar stres,heyecan ve korku hepsi bir arada. Bakalım film nasıl devam edecek heyecanla bekliyoruz, siz de mısırınızı patlatın ve baş koltuğa oturup bizi izlemeye devam edin anacım =))) Öptüm şekerler...
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...